Učenici 7. i 8. razreda OŠ „Josip Kozarac“ iz Josipovca Punitovačkog proveli su pet predivnih dana (15. – 19. lipnja) na školskoj ekskurziji u Biogradu na Moru, u pratnji svojih učiteljica Tene Smolka i Marice Vavra.
Naš tjedan bio je ispunjen učenjem, istraživanjem i sjajnim druženjem. Posjetili smo:
-Antički Zadar (Morske orgulje i crkvu sv. Donata)
-Povijesni kraljevski grad Biograd na Moru
-Prekrasni Nacionalni park Kornati i slano jezero Mir
– Krešimirov grad Šibenik i katedralu sv. Jakova
Uz pregršt kulturnih i prirodnih ljepota koje smo upoznali, ostalo je i više nego dovoljno vremena za kupanje, zabavu na bazenu hotela Bollero te stvaranje uspomena za cijeli život. Kući smo se vratili prepuni dojmova, bogatiji za nova znanja i još povezaniji kao tim.









